Založení firmy na klíč

Chcete začít podnikat, ale nevíte jak na to? Nechte si firmu založit na klíč od specialistů. Takové založení je opravdu jednoduché a vám ušetří mnoho starostí. Připravili jsme pro vás článek, ve kterém najdete spoustu inspirace. Založení firmy na klíč neboli na míru je čím dál oblíbenější. Ne každý se totiž orientuje v české legislativě, která se každou chvíli mění. Díky koupi již založené obchodní společnosti budete mít jistotu, že je vše v pořádku.

Rádi bychom vám v dnešním článku doporučili webové stránky  incorporated.cz na kterých najdete vše důležité o koupi ready made společností i o zakládání firem na klíč. Ready made společnost je již založená společnost, která je připravena k zahájení podnikatelské činnosti. Byla založena pouze za účelem dalšího prodeje, nevykazuje tedy žádnou podnikatelskou činnost. Tato firma samozřejmě může být založena i jako společnost s historií. V mnoha odvětvích jsou firmy, které již působí déle na trhu a mají tedy již nějaké zkušenosti, konkurenceschopnější.

Jaké výhody přinese založení firmy na míru?

Založení firmy na klíč – založení firmy na míru vám ušetří mnoho starostí. Jestliže si budete společnost zakládat sami, připravte se na několikadenní maraton po úřadech a státních institucích. Ani tedy vlastní založení firmy není zdarma, jelikož vás bude stát mnoho času a také jsou s ním spojeny nezbytné výdaje. Musíte například zařídit živnostenské oprávnění, sepsat společenskou smlouvu za účasti notáře nebo požádat o zápis do obchodního rejstříku. Vše toto je zpoplatněno. Pokud si koupíte firmu založenou na míru, získáte tyto služby již v ceně.

Kolik stojí založení firmy na klíč?

Cena za založení společnosti závisí na mnoha faktorech. Jestliže využijete služby u eTuls.cz, již založená společnost s ručením omezeným vás vyjde přibližně na 20 000 Kč. Nepojí se s ní ale žádné další výdaje. S takovouto společností můžete začít již bez problémů podnikat. Akciová nebo evropská společnost je již o něco dražší. Založení takové firmy je mnohem časově náročnější, je potřeba sepsat více dokumentů a dodat více podkladů. Cena za akciovou společnost tak může činit i 50 až 60 000 Kč.

Při založení na míru záleží na tom, co vše si zajistíte sami a co svěříte do rukou specialistů. I založení s.r.o. je časově náročný proces, který vyžaduje odborníka a účast notáře. I tak jsou specialisté z eTuls.cz vám schopni zajistit společnost dle vašich individuálních požadavků do jednoho týdne. Pokud se tedy dnes rozhodnete, že začnete podnikat a obrátíte se na ně s žádostí o založení vlastní firmy, za týden už můžete vystavovat první faktury.

Co vše je součástí založené firmy?

Určitě se ptáte i na otázku, co vše k založené obchodní společnosti dostanete. Společnost s ručením omezeným má samozřejmě sepsanou společenskou smlouvu, případně zakladatelskou listinu. U akciové společnosti jsou sepsány i stanovy. Firma má vyřízené volné živnosti + další živnosti dle vašich konkrétních požadavků, dále má splacený základní kapitál v minimální nebo v požadované výši a je zapsána v obchodním rejstříku. Samozřejmostí je také registrace minimálně k dani z příjmů. Možná je i registrace k platbám DPH nebo k silniční dani. K nové obchodní společnosti si rovněž můžete objednat i sídlo, v některé lukrativní části hlavního města Praha.

Pokud se stále nemůžete rozhoupat k založení obchodní společnosti, možná založení firmy na klíč představuje řešení, které vám bude po všech stránkách vyhovovat. Vznik takové firmy se totiž obejde téměř bez vaší účasti. Je vyžadována pouze jedna až dvě schůzky, na kterých se vyjasní všechny vaše požadavky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *