Chcete začít rychle podnikat a nechcete čekat?
Máte potíže se složením základního kapitálu společnosti?
Nechcete běhat po úřadech?
Tak právě pro Vás tu jsou tzv. ready-made společnosti neboli firmy na klíč, které jsou jako alternativy k založení nové společnosti. Koupě ready-made společnosti je nejlepší způsob, jak začít rychle podnikat.

Pořiďte si ready-made společnost založenou výhradně za účelem dalšího převodu, bez historie, bez závazků se splaceným základním kapitálem a k okamžitému jednání. Naše společnost Vám garantuje, že veškeré úkony související s pořízením ready-made společnosti proběhnou v souladu se všemi zákonnými povinnostmi.

Cena ready-made společnosti s r.o. zahrnuje:

  • výdaje týkající se založení společnosti a jejího prvozápisu do obchodního rejstříku
  • převod obchodního podílu společnosti na kupujícího (v případě dělení obchodního podílu v souvislosti s převodem obchodního podílu na více osob cena nezahrnuje notářské poplatky cca 4000Kč)
  • odvolání jednatele a jmenování nového
  • předání veškerých dokumentů společnosti v jednom stejnopise
  • garanci o bezdlužnosti společnosti

V současnosti nabízíme následující společnosti s ručením omezeným, které jsou připraveny k okamžitému prodeji. V případě, že chcete vidět výpis z obchodního rejstříku některé z nabízených společností, klikněte na název společnosti.

Poskytujeme komplexní servis v oblasti zakládání ready-made společností a jejich následného prodej.

Koupě ready-made společnosti je nejlepší způsob, jak začít rychle podnikat. Naše společnost trvale disponuje několika ready-made společnostmi založenými výhradně za účelem dalšího převodu. 100% bez historie a bez závazků. Se 100% splaceným základním kapitálem a k okamžitému jednání.

Garantujeme Vám, že veškeré úkony související s pořízením ready-made společnosti proběhnou v souladu se všemi zákonnými povinnostmi.